Нещодавно батько Ольги Бузової, Ігор, поділився у соцмережі Instagram фото своїх дочок. Від власних оголених знімків стало трохи ніяково навіть скандальній зірці "Дому-2".

Папа дбайливо підписав знімок: "Ось мої лапочки – Оля, Анюта. Зараз підемо на якийсь атракціон, де все крутиться – підлога, стеля... гуде, стугонить. Повна втрата просторової орієнтації. Ору: "Дочки, тримайтеся!" Я, що там гепнувся на підлогу, а дочкам сподобалося. Оля, Аня, пам'ятайте цю хохму? І потім далі пішли кататися на каруселях. Не, я пас. Любіть своїх дітей. Від цього все ".

Дочки #папиныдочки

A post shared by Игорь Бузов (@ibuzov) on

Однак публікації деяким фоловерам не догодили. Передплатники вважали непристойним у такому відносно дорослому віці ходити топлес і накинулися на Ігоря Бузова з критикою. "Вони голенькие?", "Кошмар ще й виставляти таке... Тато сам у футболці а на дівчаток футболки не одягнути? Їм же не 2 роки?" "Вони голі верхній одяг нема чи що, не зрозуміла я що то?" – накинулися на Ігоря фоловерів.

Проте більшість людей з гумором віднеслися до знімка і почали захищати папу Ольги. "Хaxaxa якими ж смішними бувають порою фото з дитинства, "у той час нормально було і без топика! (у самої повно таких фоток)це зараз в 5 років вже в купальниках роздільних). Дуже крута фото"!, "Грудей немає ж ! У дітей в цьому віці немає такого поняття як сором, на морі рідко буваєте? Не бачили хіба там дівчаток років 6 топлес"? "у Бузовой нічого не міняється, зараз теж в одних боягузах ходить а що ганебного"? - пожартували в коментарях прихильники.
Сама Ольга Бузова теж залишила смішний коментар: "Папа, а де мій топик"? На що тут же отримала відповідь: "Ну не додивилися не додумали".

Раніше "Знай.ua" розповідав про те, що російський композитор і співак Юрій Лоза розніс ту, що в пух і прах веде і співачку Ольгу Бузову. Він заявив, що усі ідеї, що висуваються дівчиною належать її піарникам. Ольга Бузова останніми роками намагається щосили закріпитися на телебаченні і не сходити з перших смуг новин будь-якими способами. Вона постійно анонсує створення нових проектів. Причому в абсолютно різних сферах і періодично влаштовує істерики, щоб про неї не забували.