Батько виставив в мережу компромат на Бузову та її сестру

поділитись
Батько Бузової показав її голі фото

Нещодавно батько Ольги Бузової, Ігор, поділився у соцмережі Instagram фото своїх дочок. Від власних оголених знімків стало трохи ніяково навіть скандальній зірці "Дому-2".

Папа дбайливо підписав знімок: "Ось мої лапочки – Оля, Анюта. Зараз підемо на якийсь атракціон, де все крутиться – підлога, стеля... гуде, стугонить. Повна втрата просторової орієнтації. Ору: "Дочки, тримайтеся!" Я, що там гепнувся на підлогу, а дочкам сподобалося. Оля, Аня, пам'ятайте цю хохму? І потім далі пішли кататися на каруселях. Не, я пас. Любіть своїх дітей. Від цього все ".

 

Дочки #папиныдочки

Публікація від Ігор Бузов (@ibuzov)

Однак публікації деяким фоловерам не догодили. Передплатники вважали непристойним у такому відносно дорослому віці ходити топлес і накинулися на Ігоря Бузова з критикою. "Вони голенькие?", "Кошмар ще й виставляти таке... Тато сам у футболці а на дівчаток футболки не одягнути? Їм же не 2 роки?" "Вони голі верхній одяг нема чи що, не зрозуміла я що то?" – накинулися на Ігоря фоловерів.Проте більшість людей з гумором віднеслися до знімка і почали захищати папу Ольги. "Хaxaxa якими ж смішними бувають порою фото з дитинства, "у той час нормально було і без топика! (у самої повно таких фоток)це зараз в 5 років вже в купальниках роздільних). Дуже крута фото"!, "Грудей немає ж ! У дітей в цьому віці немає такого поняття як сором, на морі рідко буваєте? Не бачили хіба там дівчаток років 6 топлес"? "у Бузовой нічого не міняється, зараз теж в одних боягузах ходить а що ганебного"? - пожартували в коментарях прихильники.Сама Ольга Бузова теж залишила смішний коментар: "Папа, а де мій топик"? На що тут же отримала відповідь: "Ну не додивилися не додумали".

Раніше "Знай.ua" розповідав про те, що російський композитор і співак Юрій Лоза розніс ту, що в пух і прах веде і співачку Ольгу Бузову. Він заявив, що усі ідеї, що висуваються дівчиною належать її піарникам. Ольга Бузова останніми роками намагається щосили закріпитися на телебаченні і не сходити з перших смуг новин будь-якими способами. Вона постійно анонсує створення нових проектів. Причому в абсолютно різних сферах і періодично влаштовує істерики, щоб про неї не забували.

Автор матеріалу: 
Natasha Vladimirova
Теги: 
Бузова, співачка, фото
Вибір редакції, Суспільство
26.05.2018
Нове фото Анастасії Квітко повеселило підписників
0
0
00:13 27.05.2018
Астаф'єва не втомлюється збуджувати фантазію шанувальників новими відвертими фото
0
0
23:08 26.05.2018
Прем'єра нового фільму про супер агента запланована на 8 листопада 2019 року
0
0
22:14 26.05.2018
Він прямо запитав, чи зустрічаються вони з репером, на що Нікі відповіла: "Так"
0
0
21:49 26.05.2018
Шанувальники Квітко здивувалися її жіночним стегнам, тонкій талії і значному бюсту. Пост з новими фото дівчини набрав близько 200 тис. відміток "Мені подобається"
0
0
18:56 26.05.2018