Відома американська співачка Селена Гомес вийшла на побачення з новим бойфрендом - репером The Weeknd у досить відвертому вбранні.

Відповідний знімок, який викликав справжній ажіотаж серед шанувальників знаменитості, з'явилися в соціальній мережі instagram.

Селена - досить яскрава особистість і звикла самостійно завойовувати увагу публіки.

І цей раз не виняток.

Для романтичної прогулянки дівчина підібрала чорну облягаючу сукню зі сріблястою вставкою. Але погляд фанатів відразу впав на те, що на зірці не було спідньої білизни.

Популярні новини зараз
Продуктовий кошик у США та Україні: блогер показав, де дешевші ціни Поповнюйте свої аптечки: українцям безплатно роздадуть ліки Більшість українців залишиться без пенсії: нові вимоги В Україні планують ввести ще одну пенсію
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", Селена Гомес знову "зірвалася" та почала вживати алкоголь упереміш з антидепресантами.