Американська модель і актриса Емілі Ратаковскі славиться своїми відвертими фотосесіями. У неї більше 16 млн передплатників в Instagram.

Ми підготували невелику добірку фото, відібравши ті пости моделі, які набрали більше 1 млн лайків у минулому 2017 році.

Пост за 22 серпня. 1 млн лайків
Емілі Ратаковскі опублікувала знімок, зроблений в її будинку фотографом Еммануелем Д'Анджело (Emanuele D'Angelo). Раніше Еммануель вже працював з Емілі, а також з Джіджі і Белою Хадід, Адво Абоа і іншими популярними моделями.Пост за 26 червня. 1 млн лайків
Емілі Ратаковскі любить частенько демонструвати своє тіло на публіку. Цю фотографію модель зробила на яхті під час літньої відпустки в Італії.


Пост за 16 листопада. 1 млн лайків
Восени Емілі Ратаковскі випустила власну колекцію купальників. Кадр з фотосесії рекламної кампанії, що відбулася в Нікарагуа, модель виклала в своєму Instagram. Фотографом Емілі стала Олівія Мелоун (Olivia Malone), яка працювала раніше з Elle, Nylon, Foam Magazine, Lacoste.


Пост за 25 листопада. 1,1 млн лайків
Ця фотографія була зроблена подругою дівчини Кет під час рекламної кампанії купальників.


Пост за 9 жовтня. 1,1 млн лайків
9 жовтня Емілі Ратаковскі виклала напівголе фото, зроблене в марокканському готелі "Ла Мамун". В готелі існує строгий дрес-код, який, схоже, модель проігнорувала.


Пост за 7 жовтня. 1,1 млн лайків
Це фото Емілі виклала в знак протесту проти скасування безкоштовного контролю за народжуваністю в США. Модель пізніше заявила, що право жінки народжувати не повинно грунтуватись на її доході.


Пост за 23 листопада. 1,1 млн лайків
Цей кадр модель зробила на яхті під час відпочинку в Позітано.


Пост за 31 липня. 1,1 млн лайків
Під цим постом Емілі побажала своїм передплатникам: "Доброго ранку". Багато з них запропонували Емілі снідати зовсям без одягу.


Пост за 1 травня. 1,1 млн лайків
Селфі Емілі Ратаковскі
в прозорій білизні, зроблене в білій мармуровій ванній , передплатники назвали найгарячішим. Це найбільш "пролайканний" пост моделі на її сторінці, він набрав 1,150 млн лайків.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Емілі Ратажковскі записала спокусливий відеоролик, на якому постала без одягу, лише в самих окулярах і золотих ювелірних прикрасах.