Найпопулярніший співак, феномен української естради і підкорювач жіночих сердець Олег Винник поділився зі своїми фанами неймовірно милим фото зі свого дитинства.

Відповідний знімок артист опублікував в честь свого 45-річчя на своїй сторінці в Facebook.

На фотографії малюк-Винник у віці 5-6 років позує на камеру в жилетці, сорочці і брюках. Знімок зроблений в чорно-білих тонах, та це не заважає розгледіти прекрасний білокурий чубчик, пострижений за тодішньою останньою модою.

Нагадаємо, що популярного в Україні співака Олега Винника, який активно пропагує здоровий спосіб життя і хвалиться у соцмережі своїми спортивними успіхами, підловили на палінні.

Артиста запримітили в ресторані з сигаретою в руках. Палить опинилася і дружина Олега Винника.

На особистих сторінках в Facebook і Instagram мачо української естради хвалиться спортивною фігурою, силою і вражаючими рекордами. При цьому в своїх інтерв'ю співак завжди підкреслює, що уникає шкідливих звичок.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", у привітанні до дня народження Олега Винника його спортивний тренер Проспер Тиентчу Макванга ненавмисно видав всі подробиці особистого життя популярного українського співака, йдеться на ТСН.Ранок.

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що відомий український співак Олег Винник розповів, як написав один із своїх головних хітів "Ніно".