Як змінювалася українська мода останні чверть століття, українці зможуть від сьогодні побачити у "Мистецькому Арсеналі".

Там стартувала виставка "ІN PROGRESS. Дрес-код України доби Незалежності", передає "ТСН".

В експозиції представлені 200 моделей одягу від сорока вітчизняних дизайнерів.

За словами директора "Мистецького Арсеналу" Олесі Островської-Лютої, одяг є дзеркалом кожної людини.

"Ми впізнаємо себе в тому, в чому бачимо", – пояснила вона.

Популярні новини зараз
"Чмо їб*че, як тобі живеться?": у Києві спіймали соратника Януковича Володимира Макєєнка, який біг до укриття Жінка через роки життя знайшла потаємні двері в будинку: усередині вона знайшла те, що змусило її переїхати За обмін 100$ з українців здеруть 1100 гривень: жорстке попередження від Нацбанку Разом з повісткою можуть дати штраф на 8500: достатньо однієї умови
Показати ще

Всю історію моди України за часів незалежності упорядники виставки поділили на три періоди. Так, 1991–1997 роки – час, коли з’явилися перші приватні будинки моди та молоді авангардні дизайнери. 1997–2010 роки – початок діалогу з національною традицією та зародження українського гламуру.

Саме в цій залі представлені кілька суконь дружини третього президента України Катерини Ющенко, яка першою ввела моду на національні мотиви у вбранні. Потім її підхопили і дружини інших політиків.

Можна побачити на виставці і вбрання сучасних зірок шоу-бізнесу: співачок Ірини Білик, Євгенії Власової, ведучої "1+1" Катерини Осадчої.

Виставка триватиме до 6 серпня.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", дружина президента США Меланія Трамп нарвалася на шквал критики, вибравши невдале вбрання.