Звістка про вінчання зірки російської естради Алли Пугачової та гумориста Максима Галкіна здивувала всіх – справді, вони так довго перебували у шлюбі, ніхто й не сподівався, що пара зважився на такий крок.

Та й саму артистку церемонія змусила багато чого переосмислити у своєму житті, зокрема – помилки минулого, як зізналася співачка у своєму Instagram. Пугачова запевнила: дуже шкодує про перше своє вінчання (у 1994 році, із Філіпом Кіркоровим) і якби булла можливість, не робила б цього:

"Я все життя буду каятися за перше вінчання і просити прощення у Бога. Це був необдуманий, спонтанний і досить наївний крок. Біс поплутав. Слава Богу, що мені ще можна вдруге вінчатися", - додала вона.

Популярні новини зараз
Скільки можна отримати за найпопулярніший сервіз "Рибки" з Радянського Союзу: раніше радував око, а зараз - гаманець Відродження легенди: яким може бути новий "горбатий" ЗАЗ-965, закохує в себе з першого погляду "Чмо їб*че, як тобі живеться?": у Києві спіймали соратника Януковича Володимира Макєєнка, який біг до укриття Жінка через роки життя знайшла потаємні двері в будинку: усередині вона знайшла те, що змусило її переїхати
Показати ще

Своє вінчання із Галкіним примадонна навпаки називає правильною і досить закономірною подією:

"Сьогодні це осмислене і праведне дійство в ім'я любові і вірності до кінця моїх днів. Господи! Продовж моє щасливе життя якомога довше у здоров'ї і благополуччі мого чоловіка і дітей", - підсумувала Пугачова.

Дивіться: весілля Пугачової та Галкіна

Як повідомляв портал "Знай.ua", Пугачова та Галкін таємно обвінчалися у підмосковній церкві.