Біжи, дівчинко, біжи: екс-ВІА Гра розповіла, коли час кидати бойфренда

поділитись
Жінка залишається жертвою до тих пір, доки сама згодна нею бути

Відома українська співачка, колишня учасниця українського гурту "ВІА Гра" Санта Дімопулос поділилася з представницями прекрасної статі секретами, які допоможуть визначити, що ними маніпулюють.

У січні 2018 року Санта Дімопулос зі своїм чоловіком Ігорем Кучеренком відзначала п'ятиріччя свого знайомства, повідомляє Сlutch.

Результат пошуку зображень за запитом "санта димопулос и игорь кучеренко"

І ось на сторінці спывачки в Instagram з'явився тривожний пост. Чи пов'язаний він з чоловіком артистки- не зрозуміло. У будь-якому випадку ми рекомендуємо його прочитати кожній дівчині, щоб уникнути помилок у відносинах.

За словами співачки, жертвою жінка залишається до тих пір, поки сама згодна нею бути. Санта склал список, який допоможе зрозуміти, що ти на гачку маніпулятора. Біжіть без оглядки від свого чоловіка, якщо вам знайомі такі пункти:

  • Винна завжди лише ти. У будь-якій суперечливій ситуації і що б не трапилося.
  • Знецінення. Твої почуття, бажання і потреби жорстко критикуються (так само, як і старання). Готувати не вмієш нормально, робота - кому потрібні ці копійки, не знаєш 2-3-4 мови - дурненька, що ж з тебе взяти, та й целюліт щось з'явився, пора на тренування і скоріше. Та й, в принципі, кому ти потрібна, крім мене? Вік уже ...
  • Прагнення до контролю, необгрунтовані ревнощі, ізоляція. Де ти, з ким, перевірки телефону, соцмереж, пошти. Щохвилинний звіт. Всі твої друзі погані / тупі / непотрібні ідіоти. Залишається тільки ВІН.
  • Брехня. У всьому, навіть у дрібницях. Коли намагаєшся вказати на це, то робиться все, щоб переконати тебе - ти психічно нестабільна, тобі все здається. Або ти сама змусила його брехати.
  • Приниження і критика. Найчастіше і краще прилюдно. Найстрашніше, коли ти реально починаєш у це вірити і вважати, що з тобою щось не так.

Санта також розповіла, як пізнати справжню сутність людини і поділилася своїм гірким досвідом: "Хочеш пізнати справжню сутність людини - розлучися з ним. У мене не тільки поміняли замки в квартирі (де всі мої речі), але навіть перстень з безіменного пальця зняли (не кажучи про подаровані машини, прикраси і т.д). Але ж треба було всього лише звернути увагу на минулі розставання".

У висновку Дімопулос порадила не витрачати час на таких чоловіків, адже жінка повинна відчувати себе щасливою.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Санта Дімопулос поділилася фото з відпочинку, на якому продемонструвала чудову фігуру.

Автор матеріалу: 
Надія Царук
Теги: 
Санта Дімопулос
Вибір редакції, Суспільство
26.05.2018
Нове фото Анастасії Квітко повеселило підписників
0
0
00:13 27.05.2018
Астаф'єва не втомлюється збуджувати фантазію шанувальників новими відвертими фото
0
0
23:08 26.05.2018
Прем'єра нового фільму про супер агента запланована на 8 листопада 2019 року
0
0
22:14 26.05.2018
Він прямо запитав, чи зустрічаються вони з репером, на що Нікі відповіла: "Так"
0
0
21:49 26.05.2018
Шанувальники Квітко здивувалися її жіночним стегнам, тонкій талії і значному бюсту. Пост з новими фото дівчини набрав близько 200 тис. відміток "Мені подобається"
0
0
18:56 26.05.2018