Житель російського П'ятигорська Кирило Терешин, який прославився завдяки своїм роздутим від синтолу рукам, продовжив перевтілення. Тепер "руки-базуки" має намір змінити своє тіло кардинально.

Свій знімок в новому образі Терешин опублікував в соцмережі "ВКонтакте", де явився перед шанувальникам в образі жінки.

21-річний блогер, напевне надихнувшись практикою заходу, вирішив стати жінкою. Наскільки серйозні його наміри, він показує на перших кадрах, де він у "новому" тілі.

Однак користувачі мережі одразу знайшли схожість "нового" Терешина з популярною українською співачкою, зіркою Євробачення від Росії у 2009 році Анастасією Приходько.

Популярні новини зараз
Кирило Буданов пояснив, чи варто чекати наступу з Білорусі Нові виплати по 2200 гривень: кого це стосується та як отримати Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку
Показати щеШанувальники неоднозначно зустріли нову модифікацію Кирила. Деякі заявили, що завжди підозрювали нетрадиційну орієнтацію молодої людини, а цим фото, впевнені вони, він сам все підтвердив. Інші відзначали схожість Кирила з українською виконавицею Анастасією Приходько і навіть почали пророкувати йому музичну кар'єру.

Анастасія ПриходькоЯк повідомляв портал "Знай.ua", 21-річний п'ятигорський блогер Кирило Терешин, відомий як "Руки-базуки" показав, як розважається зі своєю новою дівчиною в ліжку.