Як повідомляє Clutch.ua фанат американської кантрі-поп-співачки Тейлор Свіфт проник в її житло, прийняв душ і ліг спати.
У п'ятницю вранці, 20 квітня, 22-річний житель Флориди Роджер Альварадо, як повідомляє TMZ, піднявся по сходах, розбив вікно рукою і потрапив у будинок артистки в Нью-Йорку, США. Після цього чоловік спокійнісінько прийняв душ і ліг спати.

28-річної співачки не було в місті, тому поліція дізналася про злом від свідка. Альварадо був заарештований і звинувачений в переслідуванні, крадіжці зі зломом і хуліганстві.

Варто сказати, що в квітні Свіфт якось не щастить. Буквально за тиждень до цього інциденту зловмисник Джуліус Сэндрок з ножем, рукавичках і маскою вторгся в її особняк в Беверлі-Хіллз, штат Каліфорнія. Суд поки не ухвалив вирок. З'ясувалося, що Сэндрок псіхічно хворий, так що серйозне покарання він не понесе. А ще за кілька тижнів до цього, в будинок також ломився невідомий, але його затримали.

"Знай.uа" розповідав про те, що хакери атакували інтернет-сторінки, на яких були розміщені офіційні кліпи виконавців Селени Гомес, Шакіри, Дрейка і Тейлор Свіфт. Це вже не перший подібний випадок - трохи раніше жертвою зловмисників став сайт з офіційним відеокліпом на пісню Despacito.

Загальною рисою всіх піддалися нападу роликів стало те, що вони були опубліковані в записі Vevo. Протягом деякого часу замість цих відеокліпів ошелешені користувачі могли спостерігати людей в масках і зі зброєю в руках, целящиеся в об'єктив камери.