Класика сорокових років минулого століття "Тільки у Львові" знову в моді. Вона тепер звучить на новий лад. Практично народний гімн міста Лева обробили і тепер будуть співати старожили української естради – "Брати Гадюкіни".

Про це повідомляє "24 канал". Ще в чорно-білому польському фільмі вперше зазвучала пісня "Тільки у Львові". Фільм про батярів надихнув українських кінематографістів зняти сучасний варіант "Шляхетних волоцюг".

Центр Львова протягом кількох місяців зображав самого себе, але в минулому столітті. Щоб розповісти історію, яка могла статися виключно у Львові.

Кліп "Тільки у Львові" - відео:

Популярні новини зараз

Олег Винник подарував "Діаманти" Еліні Іващенко, про Таюне забув: "Так добре вдвох"

Аліна Гросу кардинально змінила зовнішність: "Ніби 10-річна дитина"

Віктор Павлік потішив радісною звісткою про сина: "Народився!"

Локдаун на травневі та Великдень: Ляшко пояснив, до чого готуватися українцям

Показати ще

Основна народна пісня та ж сама, але вже не на польській мові. Її переклали українською й у новому аранжуванні записали музиканти групи "Брати Гадюкіни". Як раз новий кліп з кадрами з фільму і представлять виконавці.

"Ми цю пісню з дитинства чуємо, єдине, що ми зробили, другу частину ми зробили таку більш діксі, більш сучасну", – прокоментував Ігор Мельничук, учасник групи "Брати Гадюкіни".

Презентація кліпу відбулася спільно з виконавцями і творчою командою фільму "Шляхетнi волоцюги". Так як його знімали там же на майданчику і без режисера. Кліп передає атмосферу фільму. Павло Кружнов виконує роль Збишека. Саме його герой іноді наспівує цю пісню. Каже, у неї є можливість знову стати головною музичною темою на вечірках.

"У ній є рух всередині. Я дуже люблю коли ти не можеш зупинитися, коли вона викликає в тебе щось всередині. Мені здається це та музика", – розповів актор Павло Кружнов.

Фільм "Шляхетнi волоцюги" частково має державне фінансування - понад 18,5 мільйонів гривень. Прем'єра комедії запланована на вересень 2018 року.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" актриса Емма Уотсон завжди вражає своїх шанувальників бездоганним зовнішнім виглядом. Як в житті, так і в кіно вона виглядає просто блискуче.

Емма ретельно стежить за своєю зовнішністю, але при цьому не зловживає косметикою, і змінює зачіски дуже обережно, не захоплюючись експериментуванням.