На сайті "Миротворець" знову нові прізвища – в базу потрапили актори, котрі зіграли головні ролі в дитячому радянському фільмі "Пригоди Електроніка", Юрій та Володимир Торсуєви.

Причиною для цього називають "свідоме порушення державного кордону України з метою проникнення на окуповану російсько-терористичними бандформуваннями територію України на Донбасі".

Їм інкримінують також співпрацю з проросійськими терористичними організаціями, участь в антиукраїнських пропагандистських заходах.

Обидва актори  неодноразово брали участь в різних заходах в самопроголошених республіках, за що навіть мають нагороди.

Також близнюків звинувачують в контактах з бойовиками, зокрема з Володимиром Тимофєєвим (позивний "Бабай"), якого в 2016 заарештували в "ЛНР" за підозрою у вбивствах і зґвалтуваннях. На підтвердження цього на сайті викладені фото акторів з бойовиком.

"Пригоди Електроніка"— радянський дитячий музичний трисерійний телефільм 1979 року режисера Костянтина Бромберга. Один з найпопулярніших дитячих художніх фільмів за всю історію радянського і російського кінематографа. Музику до фільму написав композитор Євген Крилатов.

Фільм знятий на Одеській кіностудії за мотивами фантастичних повістей Євгена Велтистова "Електронік — хлопчик з валізи» (1964) і «Рессі — невловимий друг" (1971). Прем'єра фільму відбулася 23 березня 1980 року в кінозалі одеського санаторію "Україна", а 2 травня того ж року фільм вийшов в телеефір.

Після перших демонстрацій стрічки на центральному телебаченні заключна пісня "Ти — людина" була вирізана з фільму. Ймовірно, Держкіно пішло на таку цензуру тому, що в тексті пісні був достатньо двозначний зміст.

Дивіться: "Пригоди Електроніка", 1,2 і 3 серії (1979 рік)

Як повідомляв портал "Знай.ua", учасники російського колективу "Русская Душа" потрапили в українську базу злочинців "Миротворця". Відзначається, що в списках злочинців виявився керівник дуету "Русская Душа", голова опікунської ради молодіжного громадського руху "Русская душа", президент "Благодійного фонду підтримки православних проектів", заступник голови комісії з громадським медалей та пам'ятних знаків фонду "Сила Вітчизни" Віктор Чернишов.