Clutch повідомляє , що під час благодійного аукціону, голлівудський красень запропонував щедру суму за перегляд епізоду "Ігри престолів" разом з Емілією Кларк.
Найбільший у світі аукціон sotheby's" вкотре зібрав шанувальників цінних речей в одному залі. В цей раз, збір грошей був організований у благодійних цілях, а лоти досить незвичайні. Наприклад, предметом склоки і знатних торгів, стала зустріч із зіркою популярного серіалу "Гра престолів" Емілією Кларк. Нагадаємо, вона зіграла небезпечну роль матері драконів Дейенеріс Таргаріен.


Торги почалися зі скромних $20 тис.,однак в процесі сума стрімко зросла. Голлівудський актор спочатку пропонував 80 тисяч доларів, а після – 90. Далі, в ході торгів, стали відомі деталі зустрічі, на яку повинен був з'явитися партнер актриси по знімальному майданчику Кіт Харрінгтон (Джон Сноу). Після почутого, Бред Пітт запропонував свої 120 тисяч доларів і зажадав, щоб на перегляд епізоду Емілія прийшла сама. На жаль, перемога знатного красунчику так і не дісталася, бо якийсь бізнесмен, ім'я якого не розголошується, запропонував 160 тисяч доларів.

Як раніше повідомляв "Знай.uа", Белла Хадід в сміливому образі підірвали мережа