Відомий український співак Іван Дорн часто радує фоловерів яскравими кадрами на своїй сторінці в Instagram. Нещодавно артист шокував новою фотосесією. На знімках знаменитість помінявся головами з бульдогом і потоптався черевиками по бабусиним килимам, теж прифотошопленим.

"@just_booba i Alexej, ce puuuusshhka! spasibo! #sochniymem". - подякував творцю цих шедеврів Дорн. Фолловери ж взялися коментувати побачене і жартувати: "а де можна побачити повну версію фотосесії?) На сайті instyle немає..))", "Друге фото, ретро мачо! Іронія долі!", "у килимовому полоні", "Куди по килиму у взутті ))", "Для повного трешу не вистачає чогось ще, на другому фото. Можливо жирної баби з гармошкою.", "Кошерно", "о... Ні че собі!!! Це че, новий кліп???".
 

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Іван Дорн ввів своїх фанатів в замішання, адже новий чорно-білий знімок голеного Вані в прифотошоплених наколках викликав чимало запитань. Також знаменитість поділився знімком з громадського туалету, дуже пишаючись тим фактом, що випорожнився біля Віктора Солфа з гурту Her.