Лідер гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк розповів, що музикантам пропонували виступити в окупованому Криму та в Росії.

Про це він зізнався в інтерв'ю виданню "Сегодня".

"Нещодавно нас запрошували на два концерти. Один - в Сімферополі, а один - в Самарі. І ми погодилися в Криму виступити безкоштовно, але за умови, що перед нашим виступом прозвучить гімн України, а на сцені позаду буде висіти український прапор. Ясна річ, організатори відмовилися", - розповів музикант.

За словами лідера "Бумбоксу", музикантам часто телефонують і запрошують до Криму на концерти на дні міст. На зауваження журналіста, що після того, як Хливнюк висловив ще три роки тому свою позицію про те, що відбувається, російські шанувальники вже мали б звикнути до думки, що концертів "Бумбокса" в Росії і Криму не буде, фронтмен гурту відповів:

"Просто розумієте, в чому річ: ми живемо в різних інформаційних просторах. Згадайте, якими ми були самі по відношенню до держави якихось 5 років тому. І ви, і я. Ми не відчували себе частиною держави, людьми, від яких щось у ній залежить. Ми жили в паралельному світі. У Росії так само і зараз живуть люди, які не мають ніякого відношення до держави. Ніякої агресії я до цих людей не відчуваю. Вони знаходяться в іншому інформаційному просторі, не розуміють, як ми можемо жити", - розповів Хливнюк.

Лідер "Бумбоксу" також зауважив, що в нього немає друзів, які їздять зараз відпочивати в Крим. Але є друзі, які виявилися заручниками цієї ситуації, тому що вони самі - кримчани. Хливнюк зізнався, що сильно переживає за них і вони йому не байдужі.

Популярні новини зараз

Очевидець розповів подробиці загибелі 28-річного українця у потязі Рахів-Київ : "Нічого не міг зробити"

Українська модель померла в Туреччині після сварки з дресирувальником: вислизнула з рук

Слава Камінська "розтрусила" легенду "Танців з зірками" Ілону Гвоздьову під скандальний хіт

Ані Лорак з Муратом подарували донечці ляльку, від якої мороз шкірою - "Яка моторошна!"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", Андрій Хливнюк розповів, чому надає перевагу виступам на відкритих вуличних сценах фестивалів.