В соціальній мережі розмістили фотографії вдови екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова, оперної співачки Марії Максакової, зроблені в роки її молодості. Знімки опублікував російський письменник і ресторатор Іліас Меркурі.

"На прохання трудящих: Максакова."Вибране", - підписав він фото.

Марія Максакова відображена на знімках в досить відвертих позах. Як фотографії настільки інтимного змісту потрапили в руки Меркурі, залишається невідомим.

Цікавим є той факт, що Меркурі пізніше видалив свій пост з "голими" фото Максакової. Але вони вже встигли "розгулятись" по соціальних мережах, де не припиняється обговорення цих знімків.

Один з них розмістила на своїй сторінці в Facebook сама Максакова. Вона написала, що фото зроблене в Маріїнському театрі, де вона співала в опері Прокоф'єва "Війна і мир".

Популярні новини зараз

Гаряча Кардашьян побешкетувала біля басейну у невидимому купальнику

У Києві дівчину захопили в заручниці у власній квартирі - копи примчали за секунди

Святий Пантелеймоне, порятуй від хвороб! Потужна молитва від усіх недуг

Українка народила чотирьох дівчаток, вся лікарня п'є шампанське: "Тримайся, таточку"

Показати ще

"Це перед тим, як мене виштовхують на авансцену, там навіть в дзеркалах видно робочих сцени", - написала співачка.

Максакова також розповіла, що цю фотографію використовували для того, щоб облити її брудом:

"Коли мене намагалися облити брудом в ЗМІ, вони брали цю фотографію в якості ілюстрації мого аморального способу життя. Хоч стій, хоч падай", - написала оперна діва в переписці з шанувальниками.

До речі, ось фото Максакової в тому ж вбранні і з тієї ж вбиральні в Маріїнському театрі, зроблене в день прем'єри опери.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Марія Максакова знялася разом з однорічним сином Іваном у зворушливій фотосесії в українському стилі.