Відома українська телеведуча Леся Нікітюк порадувала новими знімками в Instagram. Так, артистка виставила красиве селфі і заінтригувала фанатів питанням. Виявляється, знаменитість може взяти участь у популярному українському шоу "Танці з зірками". Однак, здається, ведуча вже все для себе вирішила.

"Йти на танці чи ні???? Бути чи не бути?? OMG", - просить допомогти фоловерів з вибором Нікітюк. Шанувальники ж почали благати Лесю взяти участь у проекті. "Леся, без варіантів -- йти і ще раз йти!! Ти підкорила майже всі країни світу - під водою, в повітрі, в джунглях, лісах, пустелях))) і не підкорити паркет ?!?! Не може бути!!!", "Йти пританцьовуючи)", "ти зможеш!!!!", "Йти! Розвиток як не як! Можна навчитися гарно танцювати, нові рухи вивчити за цей час. Тім більше є привілегія - довгі ноги ;) Ногою махнув раз і всі плескають :)) Головне - гарно махати ногами! :))) Треба!" "якщо підете я буду за вас вболівати!!!!!!!", - прийнялись підтримувати фанати Лесю.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Леся Нікітюк показала, як кардинально змінила образ. Тепер артистка одягається так, як було прийнято в 90-х, а також носить популярну для того часу зачіску: хвостик-пальмочку. А ще знаменитість написала великий і корисний пост про те, як не зіпсувати шкіру обличчя під час перельотів. Також Нікітюк взяла участь в дуже популярному літньому челенджі, виклавши відео. Під пісню In My Feelings виконавця Drake артистка танцювала поруч зі своєю плавно їдучою машиною.