Скандальна російська співачка, телеведуча, а віднедавна підприємець Ольга Бузова зараз відпочиває у Венеції. Артистка весь час ділиться з фанатами всім, що у неї відбувається на своїй сторінці в Instagram. Так, на цей раз знаменитість показала селфі з катера в ошатному платті і висловилася, що немає нічого краще тиші.

"В житті я чула багато - клятви, обіцянки, компліменти, але поки, найкраще, що я чула - тиша. У ній немає брехні." - розумно вирішила підписати фото Бузова. Фолловери ж почали шукати недоліки у фігурі, обличчі і цитатці з інтернету: "Волосся на голову причепили від жадібності на п'ятьох)", "Зашибісь тиша на повному ходу катера", "Згодна тому і не засмічуй тишу своїм співом", "Куди поділися титьки і красива родимка на обличчі?" "а на хера прЫнцу це опудало )принци беруть в дружини скромних вродливих принцес а ця вульгарна страшненька пристаріла повія їм навіщо??". Проте знайшлися і ті, хто заступився за свого кумира, похваливши гарне плаття і погодившись з цитатою.

Раніше "Знай.иа" розповідав про те, що Ольга Бузова не зважаючи на шквал критики в свою сторону, ніколи не упустить моменту похвалитися фігурою. Так, артистка знову показала фоловерам в Instagram свій зад на відпочинку, як би ненароком.