Відома українська співачка Тіна Кароль дуже активно веде свою сторінку Instagram і часто показує нові образи фоловерам, проте далеко не завжди вони бувають вдалими. Нещодавно знаменитість вирушила на презентацію VOGUE Art Issue в яскраво-помаранчевому платті. Дизайнерське рішення прийшлося не до смаку фанатам артистки.

"Presentation VOGUE Art Issue @vogue_ukraine", - лаконічно підписала фото Кароль. Шанувальники ж залишилися незадоволені вибором Тіни: "Особисто для мене образ не з кращих (", "Неоднозначний вибір сукні...", "ефект мокрого волосся? Мені не дуже( Але красива як завжди", "дівчина красива, але красиво одягатися не її коник", "чесно кажучи, я теж не зрозумів цієї сукні... щось з нею не те і якось вона її псує.", "жирна якась тут", "Тіночка ви шикарна. Але це плаття.... хто на вас його одягнув?(((", "Якось ці "збірки" псують шикарну фігуру Тіни", "Жахливий образ. Взагалі, якимось чином, практично всі образи із останнього туру жахливі. Навіть цей стиль аля "мокре волосся" настільки неактуальний і старомодний вже, що якось дивно, чому так.", "Несмак повний .", "Дійсно плаття просто НЕ ваше Тіно! Таке враження ніби це чиясь помста?!".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Тіна Кароль часто показує нові образи фоловерам, проте далеко не завжди вони бувають вдалими. Цього разу артистка поділилася кадром з фотокниги "Тіна Кароль. Одним кадром", однак фанатів стривожив блідий вигляд кумира.