Росіяни ще досі не звиклися із думкою про те, що у бюллетенях побачать прізвище Собчак, як про наміри щодо "великої політики" заговорила інша, не менш скандально відома телеведуча Анфіса Чехова.

У своєму Instagram вона підтвердила: якщо її пост набере 200 тисячі лайків (зараз всього 25 тисяч), то вона висуватиме свою кандидатуру від "Партії Добрих справ".

Якими саме "добрими" намірами опікуватиметься, поки не вигадала, але відверто зізналася: нічого не тямить у владі, більш того – навіть не в курсі, що в РФ існує така політсила.

Популярні новини зараз
Унікальний таємний лист Лесі Українки знайшли та показали всім: що приховувала велика поетеса Незліченні багатства Гітлера в Антарктиді: вчені знайшли достовірні докази Приготуйте, не пошкодуєте: ці копійчані крупи вбережуть від діабету та зменшать ризик хвороб серця Пенсіонерам готують доплати у жовтні, хто отримає
Показати ще

"І я, звичайно, поділяю їхнє бажання захищати дітей, жінок, природу, свободу і пенсіонерів, але ось в політику мене ніколи не тягнуло. Адже, і їжаку зрозуміло, що політика справа не те що б добра… складно утримати таку велику країну. Але я, безумовно, за те, щоб зробити росіянам щеплення Добра", - зазначила Чехова.

Дивіться: Анфіса Чехова прокоментувала розрив стосунків з чоловіком

Як повідомляв портал "Знай.ua", Чехова стала матір'ю-одиначкою.