Честер Беннінгтон – соліст вже легендарної групи Linkin Park, рівно рік назад, вночі 20 липня 2017 року, повісився у себе вдома. За даними поліції, його знайшли в Палос Вердес Естейтс в Каліфорнії. Це дуже сумна новина для величезної кількості фанатів як особисто Честера Беннингтона, так і групи Linkin Park в цілому. І сьогодні ми б хотіли нагадати вам як соліст колективу став одним з найбільш відомих у всьому світі.

Честер Беннінгтон: дитячі роки

Життя у Честера Беннингтона була не казковим. Народився він 20 березня 1976 року в Феніксі, штат Арізона. Коли йому було 11 років, батьки розлучилися. І те, що хлопець був вже відносно дорослим, вплинуло, як виявилося, ще гірше. Як він зізнавався сам, до 16 років він вже став закінченим алкоголіком. Та й наркотиків перепробував значну кількість. У 17 років він переїхав жити до своєї мами, і вона була просто ошелешена видом Честера. Вона заборонила йому виходити з дому. Дуже сильно це не допомогло, через постійні ломки він все одно тікав і знаходив де можна випити.

Честер Беннінгтон: музична кар'єра

З самого раннього дитинства Честер Беннінгтон грав на піаніно. Це було першим його музичною пристрастю. Крім цього, він ще частенько брав участь у різних конкурсах в якості соліста. Сам хлопець зізнавався, що на нього дуже сильно вплинули Роберт Плант з Led Zeppeli, Скотт Вейланд з Stone Temple Pilots, і, як би дивно не було, Madonna. До речі саме ім'ям останньої його часто жартома називали фанати, через його небачену популярность.

у 1993 році Честер Беннінгтон був вокалістом групи Grey Daze. Незважаючи на те, що у своїй місцевості вони були досить популярними, контракт з ними, все одно, ніхто не підписав.
Тому, в 1999 році Беннінгтон пішов у групу Hybrid Theory, яка і стала відомим нам Linkin Park.

Честер Беннінгтон повісився в день народження свого хорошого друга, соліста групи Soundgarden, який покінчив життя самогубством в цьому році. Соліст групи Linkin Park загинув у віці 41 року.