Один з найбагатших реперів світу Jay-Z, який за сумісництвом є ще й чоловіком знаменитої американської співачки Бейонсе, нарешті публічно зізнався в тому, в чому його підозрювали після виходу альбому "4:44".

В інтерв’ю The New York Times він підтвердив, що зраджував своїй красуні-дружині.

За його словами, раніше він не наважувався на тісний емоційний зв'язок із нею і всі свої проблеми тримав у собі.

"Ти мусиш виживати. І переходиш у цей режим виживання, а коли ти переходиш у режим виживання, що відбувається? Ти вимикаєш усі емоції. Навіть із жінками ти емоційно вимикаєшся, не можеш встановити зв'язок… У моєму випадку це дуже глибока проблема. Звідси все й витікає: невірність…", - пояснив артист.

Врятувати шлюб парі допомогла робота над новими платівками. До речі, в альбомі Бейонсе "Lemonade" теж червоною ниткою проходить тема зради. Проте, саме розуміння проблеми і сміливість подивитися в лице своїй дружині після скоєного, розібратися з собою, а Бейонсе – мудрість та любов, допомогли подолати кризу в стосунках і зберегти родину.

Популярні новини зараз
Українцям нададуть грошову допомогу у розмірі 10 пенсій: хто отримає Марина Боржемська розкрила українцям велику різницю – легко не вийде В Україні зросте ціна на картоплю, яка до останнього "тримала" планку: у чому причина Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Дивіться: Історія кохання зіркової пари

"І це було некомфортно. І ми багато розмовляли. Розумієте. Я відчув велику гордість за музику, яку вона створила, а вона дуже пишалася моєю творчістю. І, розумієте, врешті решт у нас вийшла здорова повага до справи одне одного. Гадаю, це дивовижно", - не стримувався Jay-Z.

Він додав, що більшості людей простіше піти геть після зради, ніж визнати свою помилку і попрацювати над її виправленням.

У 2018 році чи не найвідоміша пара світового шоу-бізнесу святкуватиме десять років подружнього життя. Вони виховують трьох дітей, двоє з яких народилися у червні цього року.

Дивіться: Щаслива родина

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", Бейонсе стала найуспішнішою співачкою року за версією журналу Forbes.