В Україні на одного «запродонця» стало більше. До співачок Світлани Лободи й Ані Лорак, які давно вже прописалися у Росії, приєднався і заслужений артист України Віталій Козловський. Мало того, що він вирішив виступити на концерті у Москві, він ще і вирішив зробити це 9-го травня, у День Перемоги. Мабуть на Батьківщині йому вже нема кого вітати з цим великим святом.

У найсуворішої таємності

Як вдалося з'ясувати Знай.ua, Козловський нікому зі своїх друзів не повідомив про те, що збирається поїхати до Москви 9 травня. Навіть своєї колишньої нареченої Раміні Есхакзай, яка вже кілька місяців живе у столиці РФ, він не сказав про це.

«На 9 травня я була у Києві і про його виступі дізналася з соціальних мереж, - розповіла нам Раміна. - Думала, що це «качка», щоб заговорили про нього. Але потім побачила його пост в Instagram. Про виступ у Москві не знала. Шкода, що не написав, коли був у Москві, я б із задоволенням з ним побачилася».

Популярні новини зараз

"Холостяк" Міша Заливако "злив" ідеальну Анну Богдан, ходить вдома в чому попало -"У масках, з рушником на голові"

Кривдника "Холостячки" Злати Огнєвіч затримала поліція: переслідував і погрожував розправою протягом 3 років

Ірина Федишин втерла носа Олі Поляковій, показавши неймовірно довгі ноги: коротенька сукня не сховала нічого

Що сталося з героями серіалу "Кадетство": Соболєв безслідно зник, а Синіцин "посунув" Малахова

Показати ще

Дивно, що Віталій не написав своєї колишньої дівчини, по якій дуже страждав після розриву. Все це говорить про те, що він до кінця сподівався, що його поїздка залишиться у таємниці.

Все таємне стає явним

Якби не прийшли на концерт люди у московському районі Солнцево, які стали викладати знімки з українцем, може бути ніхто б про це і не дізнався. Так як сам співак заговорив про це, тільки після того, як у мережі почалося бурхливе обговорення і критика музиканта.

"Ось поясніть мені, як так: людина, якщо так про Козловського можна висловитися, підтримує коллаборантку Штепу, не знає, хто з ким воює, розважає окупантів - заслужений артист України», - також висловила своє обурення і колега Віталіка, співачка Настя Приходько.

Вона навіть запропонувала провести ревізію нагород, тому що не хоче бути в одному «клубі» з Лободою, Лорак або Повалій.

Прощайте, концерти

Самому винуватцеві довелося написати довге виправдання у себе в соціальній мережі. Козловський спробував довести, що в його вчинку немає нічого кримінального.

"Я не заперечую своєї участі у концерті в Москві, присвяченому Дню Перемоги! Я вшанував ветеранів там, де мене хотіли почути, і з іншого приводу цього виступу я б собі не дозволив. Переконаний, що ветерани у Москві такі ж, як і у Києві - вони разом пройшли страшну війну, перемогли в ній, заплативши дуже високу ціну, - написав співак. - Я пишаюся званням заслуженого артиста України, і важливою умовою мого виступу в Москві було - щоб саме так мене оголосили. Якою б не була суспільна реакція, це не змінить того факту, що я завжди був патріотом своєї країни і залишаюся їм. А цькування я не боюся».

Настільки жалісливі слова не справили враження на українців і результат поїздки у Москву відразу ж відгукнувся для Козловського - почали скасовуватися його концерти.

Буквально сьогодні був скасований концерт співака у Львові, який повинен був відбутися 18 травня. Під питанням виступ в одному з київських клубів 21 травня, концерт поки не скасований, але в соцмережі люди закликають бойкотувати «запроданця».

В Одесі також планується концерт Козловського 2 червня, але вже зараз усі говорять про те, що йому доведеться тікати з клубу, так само, як колись їхала на катері від незадоволених мешканців Світлана Лобода.

За скільки?

Ми вирішили розібратися, скільки ж грошей міг отримати Віталій Козловський за ті кілька пісень, які заспівав на концерті. Заради якої суми він пожертвував любов'ю своїх фанатів на Батьківщині.

«У Козловського заказник коштує 8 тис. доларів, - розповіла нам одна з близьких подруг і колег Козловського. - Але так як тут він заспівав кілька пісень, я думаю, йому заплатили 2-3 тис. доларів. Або взагалі безкоштовно для радіо відпрацював. Зараз це часто практикують - виступаєш за те, щоб потім твої пісні крутили на радіо».

Поговоривши ще з людьми з цієї сфери, ми також отримали відповідь, що сума, яку міг отримати Козловський за свій виступ у Москві, коливається від двох до трьох тисяч доларів.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що рідне місто відріклося від Козловського через його аморальну поведінку.