Відома співачка, актриса і український секс-символ Даша Астаф'єва поділилася з фоловерами на своїй сторінці в Instagram фото у відвертому купальнику, чим викликала подив фанатів.

Так, деякі шанувальники запідозрили Дашу у вагітності: "Ця тінь додає животик. Я останнім часом в Instagram радісно і мимоволі спостерігаю за вагітними", "Трошки тінь підвела", "Шикарна, той випадок, коли душа в гармонії з тілом", - коментують користувачі.- увесь час коментували вони.
Співачка ж просто показала, як проводить вихідний між щільним графіком и навряд на щось натякала. Артистка ніжилася на сонечку, засмагаючи на галявині. Даша продемонструвала розкішну підтягнуту фігуру. "Щастя вихідного дня", - підписала кадр знаменитість. Незважаючи на дивні підозри фанатів, більшість все-таки засипали зірку компліментами з приводу її пікантних форм.
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що співачка і актриса Даша Астаф'єва вважає, що шкільний випускний і на весілля– це два найголовніші події в житті кожної дівчини. Свій випускний Даша пропустила і тепер переживає, щоб так не сталося і з її весіллям.

"Ще багато років тому я була впевнена, що весілля та випускний – це два головних подій у житті кожної дівчини. З випускним у мене пов'язані негативні спогади. Пам'ятаю, як бабуся подарувала мені велику суму грошей, щоб я могла купити собі сукню, ми спеціально заради цього поїхали в інше місто. Але... все зіпсувала моя перша любов. Я погано здала іспити, батьки були в шоці і переживали, щоб я не втекла, коли всі підуть зустрічати світанок. В результаті мене не пустили – я була покарана. Сподіваюся, що з весіллям такого не станеться", – розповіла Даша Астаф'єва в інтерв'ю каналу "Україна". За словами Астаф'євої, вона б не хотіла влаштовувати весілля велике і гучне захід, дотримуючись думки, що цей момент потрібно розділити лише з найріднішими.