Сьогодні найвідоміший український серцеїд Олег Винник відзначає свій ювілей. Співакові виповнилося 45 років! Видно розуміючи, що в цей день йому не уникнути пильної уваги від прихильниць, артист виїхав відзначати своє свято за кордон.

Знай.ua вирішив дізнатися у представників українського шоу-бізнесу, що ж вони хочуть побажати ювіляру, а також запитати, чому він, на їхню думку, не дружить зі своїми колегами.

Одинокий вовк

А то, що Олег Винник окремо, а інша VIP-тусовка окремо - стало відразу ясно, як ми почали просити відомих артистів привітати його. Наприклад, Народна артистка України Тіна Кароль, модель і зірка Даша Астаф'єва, через своїх піар-менеджерів, навіть не захотіли говорити на цю тему.

Телеведуча і світська левиця Світлана Вольнова, яка знала Винника, коли він тільки починав свій шлях, вважає, що його самотність пов'язано з тривалим перебуванням за кордоном.

Популярні новини зараз

Колишня Олександра Пономарьова розкрила несподіваний секрет: "Ми з його дружиною - подруги"

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

На Львівщині хвора на рак жінка померла після пологів: "Вікуся стала янголом для донечки"

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Показати ще

«Він сформувався окремо від нас: виріс як артист у Німеччині, хоча і родом звідси. І так звик, - повідомила вона Знай.ua. - А навіщо себе витрачати на тусовку, коли у тебе є команда однодумців і ти сам ідеш з ними до своєї мети? У нього є своє царство».

При цьому вона вважає, що саме поняття тусовка - це вже поняття з минулих років.

«Зараз кожен сам за себе», - сказала Вольнова.

З цим згодна і срібна призерка фестивалю «Слов'янський базар-2018», який закінчився зовсім недавно, Міла Нітіч.

«Справжньою дружби в шоу-бізнесі бути не може, як і в політиці, - повідомила вона нам. - У мене також - найрідніші друзі і близькі люди не мають ніякого відношення до шоу-бізнесу і естради. Люди, яких я люблю і яких знаю багато-багато років. У шоу-бізнесі тривалої і щирої дружби, напевно, бути не може, а, якщо може бути - то дуже недовго».

Зірка скористалася можливістю і привітала Олега Винника через наш портал.

«Що можна побажати людині, у якої все є?! Я бажаю йому незнищенного бажання творити далі. Божої ласки і благодаті. А також підтримки від рідних і близьких. У гонитві за славою бажаю йому не втратити себе, і залишатися гарною людиною і чудовим артистом», - сказала Міла Нітіч.

До привітань приєдналася і українська співачка Наталія Валевська.

«Бажаю, щоб любов глядача тільки збільшувалася. Як то кажуть, у 45 Винник - ягідка знову. Нехай слава, в якій він купається, тільки посилюється, - сказала зірка. - Також бажаю, щоб у нього з'явилися дітки і побільше, так як такі люди повинні розмножуватися».

Своєю думкою про інтровертність Олега Винника поділився з нами і його знайомий, співак Андрій Kishe.

«Я б не сказав, що він прям зовсім осторонь від усіх. У Олега недавно померла мама, може йому просто не до тусовок? Та й графік концертів може не дозволяти, взагалі це ж дуже особисте, - сказав нам співак. - Я б хотів побажати йому в житті гармонії. Внутрішнього і зовнішнього балансу між роботою та особистим життям».

Що приховує співак?

Напевно, таку нелюбов до світських заходів і тусовок зможе пояснити лише сам ювіляр або люди, які можуть заглядати в невідоме. Ми попросили відому українську провидицю Світлану Калашник подивитися, що їй розкажуть рези, на яких вона ворожить, про Олега Винника.

«Це людина з ясним поглядом, дуже мудрий, він вчиться мудрості й інтуїції. Знаходиться в своєму потоці. У нього дуже багато скарбів, як всередині, так і навколо нього, - розповіла ясновидиця. - Він ними користується, але не цінує їх, не відчуває. Йому подобається жити і отримувати задоволення від життя. Не часто, але все ж робить помилки, не завжди поводиться так, як треба. Його найближче оточення - жінки, які в нього закохані і бажають від нього дітей».

Також Світлана відкрила завісу таємниці, чому ж Винник так віддалився від своїх колег по цеху.

«У нього присутні таємні страхи. Він боїться лукавства в свою сторону. Він не вірить оточуючим. Хоча в силу свого розуму розуміє, коли його обманюють. Він дуже обережний, - сказала вона. - У той же час він зігріває людей і веселить. У майбутньому його чекає лише слава і матеріальний успіх».

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв про те, що Винник отримав пораду від відьми.