Джаред Лето, відомий музикант, а віднедавна й зірка кіно, випустив промовистий кліп на пісню "Rescue Me" ("Визволи мене"). Але окрім музики вирішив подарувати фанатам дещо більше – реальну інструкцію про те, як повірити у себе і подолати всі страхи та фобії.

До речі, про всі ці людські біди артист знає не з чуток – сам не раз опинявся в таких скрутних ситуаціях, котрі ставили просто у глухий кут. Звідти було всього два виходи: згубні звички (аби забутися), або мотивація (аби ніколи не здаватися).

Правила життя Джареда Лето

Свобода від минулого

"…розширення можливостей, віра….Свобода від рабства, свобода охоплювати всі обіцянки, які може запропонувати життя"

Мріяти кожного дня

Популярні новини зараз

Еллерту з "Холостячки" поставили діагноз по фото з Мішиною: "Треба лікувати"

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Дан Балан показав Тіні Кароль, що таке справжній "Скандал"

Показати ще

"..жорстока війна, багато хто переживає страх, депресію, тривогу в надії, що ми зможемо в один прекрасний день прожити життя, наповнене щастям і мріями"

Біль лікує

"Біль не дискримінує. Це може вплинути на всіх нас. У наших тілах. Наші серця. Наш розум. І часто, коли цей біль емоційний або психічний, ми боїмося говорити"

Творити разом, допомагати іншим

"Я хочу подякувати всім за те, що в цьому відео вони настільки сміливі, самовіддані та вразливі. Спільна емоція та чесність сильно вплинули на мене, і я сподіваюсь, що це все для вас. Я дуже пишаюся та вдячний, що працював з одним із моїх героїв - майстер-режисером і режисером Марком Ромакеком. Вперше за 13 років я не направив свої відео. Якщо ви думаєте, що хтось у вашому житті потребує допомоги, запитайте їх. Скажи, якщо боляче й тобі".

Дивіться: Rescue Me, Jared Leto

Як повідомляв портал "Знай.ua", Джаред Лето вже приміряв на себе два роки тому образ Джокера у фільмі "Загін самогубців" (Suicide Squad). В даний момент актор знову готується до появи перед камерою в ролі божевільного лиходія з зеленими волоссям.