Відомий британський футболіст Девід Бекхем порадував фанатів дуже зворушливим постом в Instagram. Сьогодні, 10 липня, молодшій дочці знаменитості Харпер Севен виповнилося 7 років. З цього приводу щасливий батько написав зворушливий пост, виклавши чорно-біле селфі з любою дівчинкою.

"Що я можу сказати про мою маленьку принцесу, крім того, що вона досконала у всьому ... Харпер Севен виповнилося 7 років .... З днем народження, моя велика дівчинка ... Цю малечу так люблять її брати, мама і тато ...Особлива, особлива маленька дівчинка. Ти змушуєш мене посміхатися кожен день", - трепетно підписав спільний кадр Девід. Всього за 4 години знімок набрав понад 1,5 млн. лайків, а фанати почали вітати маленьку з днем народження і бажати всього найкращого.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що дружина футболіста Девіда Бекхема, світська левиця Вікторія Бекхем нещодавно показала в Instagram пікантне фото чоловіка в басейні. На знімку Девід охолоджується з келихом вина, розлігшись на яскравому надувному павичі.