Британська модель Наташа Прінс звинуватила відомого ілюзіониста Девіда Блейна у зґвалтуванні.

За інформацією Daily Beast, інцидент, за словами моделі, трапився у 2004 році. Вона написала заяву на вуличного мага минулої осені, але відомо про це стало лише зараз. Блейн заперечив звинувачення, але пообіцяв співпрацювати зі слідством.

Прінс розповіла, що познайомилась із Блейном в одному з лондонських клубів. Наступного дня фокусник запросив її на вечірку до маєтку в районі Челсі. Дівчина випила коктейль з горілкою та пішла з магом до спальні, будучи впевненою, що справа не дійде далі відвертої розмови.

Модель збиралась піти, але ілюзіонист попросив її допити алкоголь та почав цілувати. Прінс стверджує, що знепритомніла, після чого Блейн задовольнив свої бажання неприродних шляхом. Дівчина прийшла до тями та відчувала, що була під дією наркотиків.

Прінс додала, що мовчала про інцидент довгий час, оскільки звинувачувала себе у тому, що трапилось. В неї також залишалась симпатія до Блейна.

Популярні новини зараз
Усю країну накриють дощі: синоптики спрогнозували, яким буде літо в Україні Будиночок в селі лише за комуналку: українцям роздадуть пільгове житло Українців закликають готуватися до складної зими: опалення може не бути Українцям повернуть гроші: комунальники завищували суми у платіжках
Показати ще

Оцініть, як Девід Блейн розіграв репера Дрейка

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Голлівуді розпалився скандал навколо продюсера Харві Вайнштейна. Його звинуватили у домаганнях відомі акторки, в тому числі зірка "Гри престолів" Ліна Хіді.