Марина Боржемська-Узєлкова, тренер 7 сезону шоу "Зважені та щасливі", розповіла про те, як їй вдається поєднувати кар'єру і особисте життя, а також поділилася секретами "полювання" на успішних чоловіків.

Перед Міжнародним жіночим днем Clatch вдалося поспілкуватися з відомим тренером "Зважених та щасливих 7" на пікантні дівчачі теми.

Марина Узєлкова - приклад успішної жінки в ХХІ столітті. Турботлива, розумна, прекрасна мама, красуня, вона встигає не тільки проводити час з сім'єю, але і будувати успішну кар'єру.

Як поєднувати кар'єру і особисте життя?

Це складно. Але реально. Потрібно розуміти, що важливіше – особисте життя або кар'єра. Важливо правильно розставляти пріоритети. Так, є друга половина, але чим більше ти будеш завалювати себе роботою, тим менше будеш приділяти увагу особистому житті.

Популярні новини зараз
Дружина зірки "Чорне кохання" Бурака Озчівіта Фахріє Евджен пішла з дому після його візиту до путіна: "Дайте нам спокій" Ціни на цукор та сіль в Україні знову підіймаються вгору: у скільки обійдуться необхідні продукти серпні Андрій Рибак із "Холостячки" поставив "крапку" у відносинах з нареченою: "Скільки можна" Популярна крупа встановила новий ціновий рекорд: дозволити собі зможе не кожен
Показати ще

Якщо ми беремо на себе навантаження на роботі, треба брати так, щоб вона не заважала відносинам. І навпаки. Якщо ми занадто занурюємося в побут, ми втрачаємо вправність у роботі.

Звідси йде відповідь на перше питання: ми втрачаємо впевненість, втрачаємо незалежність. Робота дає розвиток і блиск в очах. Не можна чомусь одному надавати більшу перевагу.

Що для жінки має бути в пріоритеті – сім'я чи кар'єра?

Для мене сім'я – це найголовніше в житті. Але якщо у мене не буде роботи, у мене не буде коштів на існування. А я повинна думати наперед. Коли у тебе є діти, ти не живеш одним днем, ти думаєш про майбутнє. Ти думаєш, як зробити комфортно своїм дітям.

Якщо друга половина ставить тебе перед вибором – робота або сім'я – значить, він егоїст. Важливо замислитися, наскільки він тебе любить. Я вважаю, що важливо і те, і те.

У родині чоловік і жінка повинні приносити однаковий дохід або ж хтось повинен бути в цьому питанні "головніше"?

Якщо жінка заробляє більше, це непогано. Зараз дівчата можуть багато заробляти. Іноді навіть більше чоловіків. Такий час. Жінки ходять на курси, підвищують кваліфікацію. Світ не стоїть на місці. Це і є прогрес. Головне, щоб не було закидів з боку партнера.

Не можуть в сім'ї двоє людей однаково заробляти, якщо у вас не один бізнес на двох. Але не потрібно підлаштовуватися. У кого виходить, той і повинен заробляти. А якщо жінка більше заробляє, то потрібно захоплюватися. Говорити, що вона розумничка, а не дорікати.

Як думаєте, що потрібно, щоб залучити успішного чоловіка?

Для початку потрібно стати успішною незалежною жінкою. Успішна жінка - це та, яка впевнена в собі. Рід діяльності не так важливий. Не потрібно мати надпрестижних роботу і величезну зарплату, але дівчина повинна розуміти, що вона прекрасна - вести і подавати себе відповідно.

І ще важливо залишатися загадкою для чоловіка, який їй подобається. Бути трохи недоступною, не завжди подавати вид, що ти в ньому потребуєш. Так, він тобі подобається, але він не єдиний чоловік, на якого ти могла б звернути увагу (прим. Ред. - посміхається).

Дівчина повинна залишатися собою, бути справжньою, не штучною. Чоловікам дуже добре видно, коли дівчина грає. Але і не потрібно бути занадто наївною. Коли вона посміхається, коли її очі горять, вона буде подобатися чоловікам.

Марина Узєлкова розповіла, як правильно стояти в планці. Дивіться відео.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", протягом усього сьомого сезону проекту "Зважені та щасливі" глядачі уважно спостерігали за успіхами і невдачами учасників. Найбільше пощастило команді "блакитних", Олексію і Наталі, хоча ставки робили більше на "синіх" – Руслану Писанку та її чоловіка.