Минулого тижня весь світ приголомшила новина про вагітність наймолодшій представниці клану Кардашьян-Дженнер - 20-річної Кайлі.

Чим менше інформації відомо, тим більше навколо виростає чуток і домислів. Тому не дивно, що шанувальники теорії змови одразу ж висунули неймовірну теорію про те, що Кайлі і є та сама сурогатна матір, яка народить третю дитину Кім Кардашьян і Каньє Веста.

Однак репортерам вдалося роздобути знімки дівчини, яка насправді носить під серцем спадкоємця реаліті-сімейства. Нею виявилася 27-річна домогосподарка. Обличчя дівчини на фотографіях приховали, щоб захистити її приватність.

"Кім і Каньє орендували симпатичний будинок в годині їзди від Лос-Анджелеса. Це передмістя середнього класу, там тихо і безпечно - всюди камери", - розповіли джерела.

Популярні новини зараз

Копають лопатами, кирками і руками: найбіднішу країну світу наповнила лихоманка

Тоня Матвієнко показала закоханих батьків, півстоліття душа в душу - "Мої золоті!"

Олег Винник вирішив розлучитися: "Ми виявилися занадто різними"

На Львівщині хвора на рак жінка померла після пологів: "Вікуся стала янголом для донечки"

Показати ще

Крім того, для сурогатної матері найняли особистого водія і цілодобову охорону у складі шести осіб. Все це обійшлося зірковій парі в півтора мільйона доларів.

Ще 67 тисяч доларів Кардашьян і Вест заплатили агентству, яке знайшло дівчину. Щомісяця вони переводять на її рахунок 4,5 тисячі доларів із цієї суми.

Дивіться ролик про Кайлі Дженнер

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", одразу три сестри Кардашьян чекають дитину.