У неділю, 17 червня, легендарний український гурт "Океан Ельзи" презентував новий чуттєвий кліп на пісню "В небо жене". У голових ролях – молоді актори Юлія Чепурко та Максим Донець.

"Для мене ця пісня з першого прослуховування щаслива і болюча одночасно. Хотілося метафорично показати, через що проходять закохані люди, які, можливо, занадто швидко стали один для одного всім світом", – пояснює задум кліпу режиссер Анна Бурячкова.

Якщо ще не бачили його, то скоріше вмикайте – зворушливо до мурашок!

Як повідомляв портал "Знай.ua", український гурт "Океан Ельзи" презентував новий сингл, який назвали "В небо жене". Відповідний аудіозапис був оприлюднений на YouTube-каналі колективу. Автор музики та слів – Святослав Вакарчук.

Відомо, що Святослав Вакарчук написав сингл взимку 2018 року, коли проходив навчання у Стенфордському університеті США. У цей час крім навчання виконавець також відвідував джем-сейшени з друзями. Під час однієї з імпровізацій народилася мелодія нової композиції.

"Під час однієї з таких імпровізацій і народилася мелодія, а незабаром, під час поїздки по узбережжю Тихого океану Святославу прийшли перші рядки. Правда фінальний текст пісні був написаний вже в Україні", - йдеться в повідомленні.

У гурті зазначили, що новий сингл нагадав "Океан Ельзи" періоду початку двотисячних.

"Ми хотіли, щоб вона вийшла в стилі перших альбомів, проте "В небо жене" все одно інша, тому що з'явилися сучасні клавіші, зовсім інший рівень запису, я співаю інакше, ніж тоді. Там сам настрій мені повністю нагадує роки, коли ми працювали над першими альбомами", - розповів Вакарчук.

Нагадуємо також про те, що Святослав Вакарчук розповів, навіщо насправді їздив в Америку. Лідер українського гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук знявся в атмосферній фотосесії для липневого випуску журналу ELLE Man. В інтерв'ю таблоїду співак розповів про своє навчання в Стенфорді і істинну причину поїздки в Штати.

"Більшість людей, з якими я говорив про Америку, навіть не допускають думки, що можна поїхати вчитися в Стенфорд просто тому, що це кращий для тебе час, краще перезавантаження, тому що дізнаватися щось нове – це важливо. Так, в Америці я займався пошуком себе і вчився, пізнавав нове", – підкреслив Вакарчук.