Відома українська співачка, солістка групи "Время и Стекло" Надя Дорофєєва порадувала фанатів новими пригодами. Аристка та її чоловік Володимир Дантес вирушили на Балі. Тепер пара весь час ділиться милими спільними знімками і фотографіями природи. На цей раз знаменитість показала підтягнуте тіло в купальнику.

"Щоб мені почати відпочивати на відпочинку - це ціла справа)) Перші дня 3 - я не можу розслабитися , все думаю про проекти , які чекають, про нові плани групи ( буде багато цікавого ..) . І напевно, тільки сьогодні я почала думати про те , що пора б позагоряти і поїсти))" - поділилася думками щаслива Дорофєєва. "Ти найкрасивіша на світі", "Вау.Надя ти простоо супер!", "Хто добре відпочиває, той добре працює...намагайтеся не думати ні про що і добре відпочити", "Надюша, відпочивай! Проекти і плани, це звичайно добре, але і тобі треба розслабитися! Ми любимо тебе!", "Фото просто чумове" - розхвалили фанати свого кумира.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Надя Дорофєєва та її чоловік Володимир Дантес вирушили на Балі. Першими знімками з стильному купальнику знаменитість вже встигла поділиться з фоловерів на своїй сторінці в Instagram.