Дружина відомого українського ресторатора Миколи Тищенка Алла Барановська вперше стала мамою в лютому минулого року, народивши сина. У коханих велика різниця у віці - цілих 22 роки. Незабаром після народження дитини, дівчина демонструвала ідеальну фігуру і цим змусила фоловерів сумніватися. Так, дуже швидко розповзся слух, що хлопчика народила сурогатна мати.

Докази були на думку юзерів залізні - де ж фотографії вагітної Алли? А днями дівчина все-таки спростувала всі плітки і поставила хейтерів на місце.
Так, у День матері дружина Миколи Тищенка розмістила на своїй сторінці в Instagram перший знімок вагітної себе. «З Днем Мами! Через рік зважилася поділитися...» — прокоментувала молода мама, додавши хештеги «упс», «а сурогатна мама де?».
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що 27-річна супермодель, ангел Victoria's Secret Шанель Іман вагітна. Красуня подарує своєму чоловіку, гравцю в американський футбол Стерлінгу Шепард, первістка.

Цією щасливою новиною поділилася сама знаменитість, показавши фоловерам в Instagram дуже милою сімейне фоото в честь Дня матері. На знімку дівчина позує, не приховую кругленького животика.«Татко і матуся з нетерпінням чекають зустрічі з тобою. Тепер я маю безпосереднє відношення до цього свята, тому хочу привітати всіх матерів і тих, хто тільки готується ними стати, з цим днем», — зворушливо прокоментувала Шанель.