Тетяна Котова весь тиждень радувала своїх фанатів в Інстаграмі пікантними пляжними фотографіями.

Але сьогодні настав час відлітати додому і співачка знову шанувальників не залишила без уваги, виклавши нові знімки.

Тепер Котова стояла перед камерою вже не в купальнику, але в гарному легкому комбінезоні, підкреслює її тонку талію і довгі ноги.

Популярні новини зараз
ТЦК отримали нові повноваження: кому можуть анулювати діючу відстрочку Українцям пояснили, що буде у разі дефіциту газу: кому відключать насамперед Уроки по 30 хвилин та короткі перерви: школи переходять на новий графік навчання Пенсію можна законно збільшити: про який трюк не розповідають пенсіонерам
Показати ще

Підкреслила екс-солістка «ВІА-Гри» це так: «Вже сумую по теплому вітру і солоної води... але Москва не дрімає і попереду мільйон нових ідей і планів!».

У коментарях, як зазвичай, миготять одні компліменти: «Просто чудова!», «Ви картинка, на яку можна довго дивитися!», «Гарненька Таня!», «Неймовірна!».

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа", Котова вирішила поборотися за новий титул.


Джерело: Новини Ю

Джерело: Новини Ю


Джерело: Новини Ю