Скандальна російська співачка, телеведуча, а віднедавна підприємець Ольга Бузова обожнює всіляко привертати до себе увагу на сторінці в Instagram. Зовсім нещодавно знаменитість подалася ще і в реперші, записавши спільний трек з Вітею АК-47. Подейкують, що він може стати новим гімном вічного проекту "Дом-2".

"Me & @vityaak, як вам наш fea? Викласти сюди мій репчик?", - поцікавилася у шанувальників Бузова. Фолловери прийнялись коментувати побачене: "Ну що за ганебний наряд, жах", "Ти як шлюшка олька", "Оля, ви тепер сцену на арену цирку поміняли?", "Жахливо клоуни", "шапіто один в один", "Страшний костюм", "Оля це твій синок???))))", "Треба було підписати Мій Пездюк", "Оля,зав'язуй з наркотиками", "О ні!! тепер разом з азіно три топора ще й бузову доведеться слухати. Тільки не спільний дует!! тіільки не це", "Навіщо вона мітлу до голови причепила?".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Ольга Бузова знову показала яскравий образ, оголивши груди. Фанати намагалися розглянути, що ж хоче показати артистка, проте так нічого і не знайшли.