Відома українська співачка Анна Седокова, яка зараз живе і працює в Росії, не може прожити і дня без нових знімків в Instagram. На цей раз знаменитість вирушила в Баку і розповіла, що бути домогосподаркою - зовсім не для неї. Зате вона може зібрати речі за 17 хвилин.

"Я весь час кудись лечу. Вилітаю, відлітаю, прилітаю...Зібратися за 17 хвилин з 15 концертними сукнями, речами в 4 міста і 4 концертами. Чи можу я відмовитися від цього? Напевно, можу. Просто поки не бачу, заради кого чи для чого. Та я не про дітей. Ми літаємо разом. Ми розширюємо межі дозволеного, ми долаємо простір ))) Зупинюся я колись? Цілком можливо. Стану я колись домогосподаркою? Напевно, вже ніколи) Тому що я не втомилася. Тому що у мене є спрага. Дике бажання досягти і підкорити , себе і своїх. І поки я йду по цій дорозі, вірніше лечу. Зараз в Баку.", - відверто зізналася Седокова.
Фанати одразу ж почали коментувати побачене: "Так не можеш ти Аня від цього відмовитися! тобі буде нудно!!!", "Щасливого польоту , трудяга", "Щастя, здоров'я Вам і Вашим діткам!!! Захоплююся!", "У такому режимі колись поїсти)))", "Аня, роби,що подобається - це самий правильний і вірний шлях", "Розумниця! Захоплююся! Жагою жити і йти вперед!", "Поки є попит, сенс від цього відмовлятися?!".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анна Седокова з маленьким сином Гектором їздили в Київ, а тепер повернулися на поїзді до Москви. Виявляється, доба в поїзді далася артистці не так вже й легко.