Відома українська співачка, переможниця пісенного конкурсу "Євробачення 2016" Джамала пережила потужний землетрус.

Знімком зірка поділилася в Instagram.

Джамала відпочивала на турецькому курорті в Мармарисі. Співачка опублікувала фото з прогулянки на яхті.

"Добраніч", – підписала дівчина.

Однак у хэштегах вона вказала, "#вижилавмармарисі #пбк #кримнаш". Варто відзначити, що Джамала одягла білу футболку з написом "ПБК" (Південний берег Криму).

Популярні новини зараз
Електроенергія подешевшала на чверть: чи будуть українці платити менше за комуналку Без балакалав і з камерами: правила для ТЦК хочуть посилити В армії раді навіть пенсіонерам: куди відправлятимуть служити чоловіків 60+ Грошей не буде: пенсіонерам скасували популярну доплату
Показати ще

Таким чином вона продемонструвала любов до рідного півострова, який окупували три роки тому.

Як повідомляв портал "Знай.uа", землетрус сколихнув Туреччину 21 липня. Через підземних поштовхів на курорти Середземного і Егейського морів обрушилося цунамі. В епіцентрі землетрусу сейсмологи зафіксували магнітуду 6,7 балів.