Американська акторка Дженніфер Лопес та її коханий Алекс Родрігес сходили на бій століття між Конором Макгрегором та Флойдом Мейвезером, який відбувся у Лас-Вегасі.

За інформацією Daily Mail, Джей Ло дістались найкращі місця, сидячи на яких вона затьмарила учасників боксерського поєдинку. Від розкішної білої сукні 48-річної зірки було важко відірвати погляд. Родрігес також чудово виглядав у костюмі з краваткою.

Лопес чимало витратила, щоб подивитись на бій (зіркові квитки коштували близько 150 тисяч доларів), тому вирішила зекономити на вбранні. Зірка одягнула сукню Hamel, яка коштує півтисячі доларів.

Популярні новини зараз
Гроші можуть закінчитися: українцям загрожують затримки пенсій і соцвиплат Більше не розрахуєтесь: які гривні виводять з обігу Виплати як у Європі: українцям готують нову систему соціальної допомоги Пенсіонерам доплатять 1000 гривень: як оформити гроші
Показати ще

Нагадаємо, що Мейвезер переміг Макгрегора у 10-у раунді технічним нокаутом.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Джей Ло попозувала у сукні з камінням для глянця Paper.