Популярна українська співачка Ані Лорак, яка зараз активно будує кар'єру в Росії, вирішила показати фанатам в Instagram чергове селфі. Цього разу артистка нанесла невелику кількість макіяжу, а фанати відзначили, що з пластикою вже перебір, та і зачіску змінити не завадило б.

"Ready to go!", - підписала кадр Лорак. Фолловери ж взялися коментувати побачене: "Видно смуток в очах.", "Краса не природна", "Погано. суцільна гіалуронка.", "Жах", "ти красива...але тобі треба змінити цю страшенну зачіску.", "усмішка клоуна!перестаньте себе колоти, ви ж молоді", "Кароліна вибирайте собі гідних чоловіків!!! Щоб Вас любили...", "Вылетый Джокер!", "Ну і ротяра у неї! Піпєц повний!", "Силіконо-ботоксная Потвора! Страхуїліще якесь!", "Погляд нещасливої жінки", "Жах)) страшна!) але народ сліпий, навіть на гівно молитися буде!)", "Страх божий".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Ані Лорак позувала в чорній сукні з глибоким декольте, а фанати відзначили, що останнім часом артистка не схожа сама на себе. А ще артистка вирішила показати фанатам в Instagram новий склад проекту "Голос 7" російської версії. Так, у сьомому сезоні членами журі стануть безпосередньо сама знаменитість, Сергій Шнуров і Баста. Також Лорак вирушила в Лондон і виставивши стильний кадр, попросила фоловерів кілька разів подумати і вибирати своє.