Анджеліна Джолі дала велике інтерв'ю американському ELLE, в якому торкнулася тему виховання своїх дітей.


Анджеліна нечасто дає інтерв'ю, а після розлучення з Бредом Піттом і зовсім присвятила всю себе кар'єрі і дітям. Тільки нещодавно зірка почала знову повертатися до світського життя і спілкуватися з журналістами. Тому свіжа обкладинка з актрисою березневого випуску американського ELLE, зрозуміло, привернула увагу її шанувальників.

Інтерв'ю у Джолі брав колишній кандидат у президенти США Джон Керрі. Основною темою була боротьба Анджеліни за права жінок, а також її благодійна діяльність в країнах третього світу.

"Минулого літа я була в Кенії і зустрічалася з дітьми-біженцями, з дівчатами, які втекли від насильства або переслідування з інших африканських країн. Ми співпрацюємо з НАТО з питань захисту таких людей, але попереду ще багато роботи", — ділиться актриса.


До речі, разом з нею для ELLE у фотосесії взяли участь її дочки Шайло і Вів'єн. Про їх вихованні Джолі також висловилася. Нагадаємо, актрису неодноразово звинувачували в тому, що вона дозволяє дівчаткам одягатися в хлопчачої одяг. Анджеліна прокоментувала це, повідомивши, що залишає спадкоємицям право вибору.

"Я їм кажу: "Вас виділяє саме те, на що ви готові піти заради інших людей. Ми всі вільні. Будь-хто може одягти плаття і зробити макіяж. Вас визначають ваші думки. Шукайте себе. Про що ви думаєте? Які цінності хочете відстоювати? І боріться, щоб у інших людей були ті ж права, що і у вас. Жити, щоб прислужувати, кошмарно".

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", скандальна співачка обмовилася, за скільки продалася агресору