Знаменита актриса і мати шістьох дітей Анджеліна Джолі розповіла про самийнезвичайний кастингу для дітей під час роботи над фільмом "Спочатку вони вбили мого батька".

Відповідне відео опубліковане на YouTube.

Картина присвячена діям радикального комуністичного руху "Червоні Кхмери" в Камбоджі за книгою письменниці Лун Ун, яка пережила геноцид. Саме на її роль вибирали дівчинку на кастингу.

На підбір прийшли діти з дитячих будинків, цирків та інтернатів. Джолі зібрала всіх їх у кімнаті, поклала перед ними гроші та просила вкрасти. У тому випадку, якщо хто-небудь зі знімальної групи ловив "злодюжку", його зобов'язували назвати причину, з якої він зробив це.

Популярні новини зараз

На Прикарпатті помер відомий викладач: "Нехай небо стане йому домом"

У США помер український меценат і лікар Юрій Сас-Подлуський: повернув реліквії Шептицького і врятував сотні людей

Дорофєєва перед ″Останнім танцем″ нарешті зізналась про стосунки з Позитивом: ″Була закоханість″

Власниця елітної школи розкрила правду про дітей Зеленського: "Постійний тиск"

Показати ще

Єдиною дитиною, яка пильно дивилася на купюри, виявилася дівчинка Срі Мучи. Коли її зловили з грошима, дитина була переповнена емоціями. Адже "вкрадене" потрібно було повернути. Джолі запитала, навіщо їй це знадобилося, на що Мучи відповіла, що їй не хватаей коштів на гідний похорон її дідуся.

За словами актриси, вона вкрай серйозно ставилася до цієї роботи. А досить незвичайний кастинг був необхідний для пошуку актриси, яка пережила справжні труднощі. Джолі також пояснила, що багато учасників проекту втратили близьких людей в Камбоджі. Срі Мучи в результаті отримала цю серйозну роль.

Користувачам соцмереж подібний кастинг не сподобався. Зірці нагадали, що нещодавно вона була послом доброї волі ООН, і назвали її дії – навмисним насильством над дітьми.

Як повідомляв портал "Знай.uа", Джолі поділилася секретами виховання дітей.