Як з'ясувалося, відомий американський комедійний актор Едді Мерфі не тільки не бере участі у вихованні своєї 10-річної дочки Енджел від співачки Мелані Браун, але, здається, і не особливо хоче цим займатися.

У той же час, особистий адвокат 56-річного актора заявив, що його клієнт "не зацікавлений" у цьому. У той час як вітчим дівчинки і колишній чоловік співачки Стівен Белафонте намагається з усіх сил домогтися в суді дозволу бачитися з нею. Про це пише Metro.

Адвокат чоловіка намагався зв'язатися з Мерфі, щоб обговорити бажання Стівена, однак це виявилося непросто — розмови так і не вдалося добитися. Сам Стівен стверджує, що як тільки Енджел почала говорити, то відразу стала називати його татом.

Варто відзначити, що мати дівчинки категорично проти спілкування Белафонте зі своєю дочкою і всіляко перешкоджає тому, щоб він отримав можливість бачитися з нею. Нещодавно вона заявила, що він показував її дітям (трьом дочкам) відео, в яких члени "Ісламської держави" (ИГИЛ — терористичне угруповання) катували людей.

"Коли мене не було поруч, Стівен вирішив, що це буде смішно або повчально (я досі не розумію) показати їм відео зі стратою. Це було зовсім недоречно. Енджел розповіла мені про це. Вона боялася, що Стівен зробить з нею те ж саме", - розповіла Мелані Браун.

У той же час Стівену все таки вдалося досягти спільної опіки над їх спільною дочкою — шестирічною Медісон.

Нагадаємо, що зовсім нещодавно відоме видання National Enquirer розповіло про те, що голлівудський актор Бред Пітт зблизився з актрисою Демі Мур і захопився релігією. Так, 54-річний актор Бред Пітт зустрічається з 55-річною колегою по цеху Демі Мур. Актори знайомі вже досить довгий час, і лише зараз їх дружба переросла в романтичні відносини.

Раніше інформаційний портал "Знай.uа" писав про те, що актриса і мати шістьох дітей Анджеліна Джолі на відміну від свого екс-чоловіка Бреда Пітта, почала нові романтичні відносини.