Стало відомо, що актори Емма Стоун і Джастін Теру разом поїхали після афтепаті Met Gala-2018. Після того, як Дженніфер Еністон і Джастін Теру розлучилися, популярний актор перетворився в справжнього ловеласа.

Таблоїди весь час приписують йому нові романи, а фанати не встигають стежити за особистим життям. Цього разу актор фліртує з 29-річною актрисою Еммою Стоун.
Інсайдери повідомили, що протягом всієї афтепаті після відомого балу Met Gala в нью-йоркському клубі Up& Down Club Теру і Стоун весь час фліртували один з одним.
"Емма і Джастін не відходили одне від одного. Весь час шепотілися і хихикали. При цьому, Теру відверто загравав з Стоун. А в кінці вечірки вони разом покинули захід на машині Джастіна", - пліткують очевидці. Варто відзначити, що це вже не перша зустріч акторів. Зовсім нещодавно папараці зняли їх під час прогулянки по Манхеттену.
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Американські ЗМІ нарешті розповіли , з ким зустрічається Джастін Теру після розлучення з Дженніфер Еністон. Згідно з інформацією видання Daily Mail, нова дівчина 46-річного актора - це 25-річна канадська художниця і фотограф Петра Коллінз. Папараці зняли закохану парочку в ресторані за вечерею, і за словами очевидців, Джастін був без розуму від нової дівчини.

Відомо, що закохані познайомилися ще в той час, коли Теру був офіційно одружений на Дженніфер Еністон, тому деякі видання припускають, що справжньою причиною розлучення зіркової пари послужив саме роман актора з художницею. На своїй сторінці в Instagram, не чекаючи офіційного розлучення, Джастін Теру опублікував фотографію з Петрою Коллінз.