31-річна співачка Настя Каменських по праву вважається однією з найбільш яскравих, стильних і талановитих артистів українського шоу-бізнесу. На сцені знаменитість вже більше 15 років, проте її популярність не згасає, а, навпаки, зростає з космічною швидкістю. Разом з тисячами прихильників Настя змінювала не тільки свій репертуар, але і зовнішність.

Більше того, зірка підкорює не тільки сцену, а й віртуальний простір: в Instagram за дівчиною стежить майже три мільйони підписників, а її відеоблог став одним з найбільш популярним в Україні.


Читайте нас в Twitter


Пропонуємо згадати, якою Настя починала свій творчий шлях, і простежити еволюцію стилю зірки.

Вперше український глядач познайомився з Настею Каменських в 2006 році - саме тоді вийшов перший кліп дуету Потап і Настя "Без любові". Через деякий час артисти випустили ще три відеороботи, які буквально підірвали радиочарти і стали популярними: "Внатуре", "Не пара", "Крепкий орешек". Тоді Настя постала перед шанувальниками в образі сексуальної спокусниці в міні-платях зі стразами, з глибоким декольте і яскравими масивними аксесуарами.

Через деякий час гламур нульових змінився модним на той час стилем. Стрілки, smoky-eyes і вбрання з глибоким декольте - на Настю Каменських хотіли бути схожими найсміливіші дівчата.

У 2010 році Настя активно зайнялася своєю фігурою: співачці успішно вдалося скинути зайві кілограми. Тоді ж разом з вагою кардинально змінився і стиль Каменських. У гардеробі дівчини стали переважати жіночні сукні, що підкреслюють фігуру.

Однак швидко попрощавшись із зайвою вагою, Насті не вдалося надовго втримати стрункі форми. Буквально через два роки знаменитість почала стрімко набирати вагу, що не могло не залишитися непоміченим.

Початком нового періоду в житті Насті можна вважати 2015 рік. Тоді Каменських стала справжнім фанатом спорту та правильного харчування, що не залишилося непоміченим - дівчина буквально почала танути на очах.

Раніше портал "Знай.uа" писав про те, що від пікантних фото Каменських запітніло навіть дзеркало.