Ведучий "Дом-2" Андрій Черкасов заспокоїв шанувальників передачі, заявивши, що проект продовжить роботу на колишньому місці.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

"Нас не взяти - ми міцніше, ніж фортеця Ізмаїл", - заявив він.

Перш на місці студії проекту хотіли побудувати нову дорогу, але нині з'ясувалося, що траса пройде неподалік і лише трохи зачепить територію шоу.

Черкасов повідомляє, що частина ділянки для будівництва дороги, владі Москви відшкодують "Дом-2" такою же ділянкою в іншому місці. Знімальний майданчик нікуди переїжджати не буде.

Перш повідомлялося про переїзд майданчика відомого телешоу. Для нього відвели територію по сусідству з іншою частиною магістралі, куди повинні були перебратися шукають любові люди. Ще неодноразово чиновники заявляли про необхідність закрити "Дом-2" через його аморальності і поганого прикладу для молодого покоління.

Разом з тим варто відзначити, що скандальна російська співачка, телеведуча, а віднедавна підприємець Ольга Бузова обожнює всіляко привертати до себе увагу на сторінці в Instagram. Так, нещодавно знаменитість вирушила на відпочинок, звідки продемонструвала знімок в купальнику. Фанати ж вважають, щоартистці краще більше не худнути, а хейтери знову заговорили про розмір грудей.

За 18 годин знімок набрав майже 230 тис. лайків, а шанувальники розділилися на два табори. "Скелет одним словом", "Збільш вже собі титьки, дивитися страшно!", "Оля цицьки де?", "Потрібно буде тебе від душі нагодувати!)", "Коли ви вже зробите собі груди?)", "Не розумію, чому не можна зробити сіські і ніс? Робить губи ж і вилиці. Дивно.", "Почім дошки?))", "У неї ребра стирчать і виділяються", "Люди а де груди?", "Кличте бобрів", - були незадоволені одні. Інші ж відзначили, що Бузова струнка і нічого їй в собі міняти не потрібно.

Більше того варто зазначити, що знамениту артистку, одіозну зірку шоу "Дом-2" Ольгу Бузову назвали найбагатшою жінкою Росії за версією журналу Forbes.

Журналісти підрахували, скільки заробляє скандальна співачка і телеведуча. Найстабільніший дохід Ольги зараз – проект "Дом-2", за посаду телеведучої Бузова отримує 500-600 тисяч рублів (200-240 тисяч гривень) щомісяця, але це далеко не найбільше джерело її доходу.

Бузова, над якою люблять посміятися в мережі, веде дуже активне життя. Участь у популярному реаліті-шоу, концерти, цифрові продажі треків та рекламні пости в соціальних мережах, а також інші активи зірки приносять їй більше 250 млн рублів на рік (майже 3,8 млн доларів щорічно).

Ольга Бузова про свій останній секс і Тімура Батрутдінова

Нагадаємо, знамениті жінки, у яких немає особистого життя.

Як повідомляв "Знай.ua", Бузова, впавши на підлогу, розсунула ноги.

Також "Знай.ua" писав, що з солярію Бузова побігла шукати чоловіка.