Скандальна українська співачка Світлана Лобода, яка зараз живе і працює в Росії, дуже активно веде свій аккаунт в Instagram. Нещодавнознаменитість з'явилася на обкладинці популярного чоловічого глянцю GQ і дала інтерв'ю. Так, артистка продовжує викладати знімки в незвичайних образах, проте останній насмішив фанатів.

"Лірична героїня повинна терпіти, долати, повинна справлятися сама і, незважаючи ні на що, вірити, що коли-небудь з'явиться єдиний (цитата) ", - філософськи підписала кадр Лобода. Фолловери ж взялися коментувати побачене: "Все ідеально, крім брів...", "Смішний вигляд)))", "Просто жах, не лякай людей, Свєта", "Косить під Леді Гагу один з її образів)", "Жах якийсь, наче не жива", "Невже нічого не можна зробити з цими губами? Все чудово! Крім губ...", "ви описали клінічну поведінку контрзалежного невротика", "Схожа на Жанну Агузарову", "Це що за Фантомас?", "Стиліст зробив різні брови це для образу?", "Дружина Фантомаса", "Дональд Дак".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Світлана Лобода в шкіряній сукні показала фанатам уривки з інтерв'ю, в якому розповіла про свої уподобання в музиці та кіно. Також знаменитість виклала селфі в круглих темних окулярах, а фанати помітили, що вони аж надто схожі на улюблений аксесуар Григорія Лепса. А ще артистка показала кадри з недавньої фотосесії, на якій позує в дуже незвичному образі і з баскетбольним м'ячем. Фанатам ж білі шорти нагадали великі труси.