12 квітня 2018 року світська левиця Хлое Кардашьян стала мамою маленької дівчинки, яку назвали Тру. Після народження малятка Хлое відверто сказала, що ще ніколи не була такою щасливою, адже це безцінний досвід. Однак дечим знаменитість залишилася дуже незадоволена, а саме своєю фігурою.

Так, зовсім нещодавно Кардашьян в одному з інтерв'ю зізналася, що вважає своє тіло непривабливим і дуже чекає моменту, коли знову займеться спортом.

"Коли я побачила себе на перших фотографіях після пологів, які зробили папараці, я не могла повірити в те, як виглядає моя попа. Не можу дочекатися, коли приведу себе в форму і поверну собі колишнє тіло"- пояснила зірка.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що сестра світської левиці Кім Кардашьян Хлої нещодавно вперше стала мамою. Тепер знаменитість нічого не шкодує для малятка і витрачає тисячі доларів на різні непотрібні речі.

Нещодавно стало відомо, що Хлої Кардашян для своєї дочки Тру купила розкішнe дитяче ліжечко, за якe довелося викласти 1100 доларів. Такe раніше придбали Ештон Катчер і Міла Куніс для своїх дітей. Крім цього Хлої продовжує витрачати тисячі доларів для дитячої кімнати дочки, проте не всі речі потрібні Тру.

Мати сімейства Кардашьян Кріс Дженнер серйозно стурбована і вважає, що безглузді витрати Хлої -ознака післяпологової депресії. Варто нагадати, що батько дитини Трістан Томпсон зрадив Хлої Кардашян, незадовго до пологів і у дівчини почалися передчасні перейми.