Український документальний фільм "Повітряні захисники" добув визнання на VIII Варшавському фестивалі авіаційних фільмів "FlyFilmFestival". На конкурсі він зайняв перше місце.

Про це повідомив генеральний директор компанії NEXTFILM Дмитро Штаде в Facebook. Конкурсна програма фестивалю тривала з 26 по 28 жовтня. На ній були представлені обидві частини фільму.

"Перше місце серед документальних фільмів зайняв фільм" Повітряні захисники "на VIII Міжнародному фестивалі авіаційних фільмів" FlyFilmFestival ", - написав Штаде.

Дія в документальному фільмі розгортаються навколо екіпажу транспортного військового літака Aн-26, збитого 14 липня 2014 роки над Луганськом. Фільм розповідає всю його славну історію.

"Повітряні захисники" вже демонструвався в Варшаві в квітні 2017 року. Також його представили і іншим європейським глядачам - в Німеччині, Австрії та Франції.

Популярні новини зараз

Тоня Матвієнко показала улюблене хобі свого брата-ченця: робить неймовірні речі

Дружина Віктора Павлика Катерина Репяхова показала свій гардероб після народження сина: "Шо попало"

"Холостячка" Ксенія Мішина втерла ніс Еллерту, поки вранці його будить вже інша: "Тільки вона могла"

Філіп Кіркоров незручно попрощався з Пугачовою на очах в обімлілого Галкіна -"Ще поживу"

Показати ще

Режисерами "Повітряних захисників" виступили Дмитро Пономарьов і Руслан Панасюк. Їх фільм висувався в цьому році на здобуття премії Івана Франка в галузі інформаційної діяльності.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, український фільм вперше пройшов відбір для участі в головному конкурсі Стокгольмського міжнародного кінофестивалю. Країну представить стрічка "Стрімголов".