Відома українська співачка Анна Седокова, яка зараз живе і працює в Росії, не може прожити і дня без нових знімків в Instagram. Нещодавно знаменитість виставила жаркий кадр з кліпу "Ни слова о нем" і зізналася, що у всьому винні чоловіки.

"В помилці будь-якої жінки є вина чоловіка...", - підписала спільний знімок з автором пісень Анною Бастон Седокова. Фанати одразу ж почали коментувати побачене: "Так само як і в кожній помилці чоловіка..є вина жінки..", "найкрасивіша опа.. Можна позаздрити", "брєд цілковитий...", "Мужики козли", "Провини немає, є ціна питання.", "Пора у порно зніматися", "Мужик по життю винен)", "Знову з голою дупою в позі рака "розумні слова" філософ в стрінгах", "Перекладати відповідальність на чоловіка через СВОЇ ПОМИЛКИ нерозумно".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анна Седокова вирішила поділитися з фанатами фактами про улюбленого режисера і актора Франсуа Трюффо, адже він дуже її надихає. Також артистка виклала відео, на якому анонсувала чергову пісню з нового альбому. А ще Седокова побувала на радіо, де дала дуже відверте інтерв'ю, обговорюючи гострі теми.