Завершився четвертий сезон шоу "Голос. Діти" та українці нарешті дізналися ім'я маленького переможця. І одразу ж в мережі розгорілися суперечки з приводу вокальних даних фіналістки Данелії Тулєшової.

Бурхливе обговорення маленької співачки почалося на сторінці організатора фестивалю Zaxidfest Якова Матвійчука в соціальній мережі Facebook.

"Цей незручний момент, коли переможниця конкурсу" Голос. Діти "уделала всіх тренерів, та й взагалі всю українську естраду, за вокальними даними", - написав він.

Популярні новини зараз

Оля Фреймут позмагалася красою з молодшою сестрою: очі розбігаються

Палає найбільше на планеті звалище шин: загрожує катастрофою для усього світу

Юрій Горбунов відлітає з охопленої пожежами Туреччини з вагітною Катею Осадчою: "Треба дочекатися"

Солістка GO_А Катерина Павленко чесно розповіла Катерині Осадчій про стосунки з Maneskin: "Роман з фронтменом"

Показати ще

Більшість користувачів поділяють з думку Матвійчука, голос цієї учасниці змусив плакати багатьох. Однак знайшлися і ті, хто має на цей рахунок і свою професійну думку.

Так, піар-директор групи Pianoбой Ольга Шурова вважає, що такі вітчизняні та досвідчені артисти як Джамалата та Тіна Кароль володіють більш сильним вокалом.

На цей коментар українці відповіли, що у такому віці, як зараз Джамала та Кароль, Данелія зможе втерти носа і цим панянкам.

Дивіться, як пройшов фінал популярного талант-шоу

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", переможниця "Голосу. Діти-4" Данелія Тулєшова зізналася, що стало для неї найскладнішим у вокальному проекті.