14 листопада балет зі світовим ім'ям FREEDOM BALLET дасть єдиний спектакль в Україні в честь свого 15-річчя! Найвидатніший танцювальний колектив країни відсвяткує ювілей творчої діяльності грандіозним шоу в столичному Палаці Україна за участю топових артистів і незрівнянної Лайми Вайкуле.

Режисер шоу, а також засновник і керівник FREEDOM BALLET Олена Коляденко відкрила завісу підготовки до концерту.

"В основі спектаклю - багаторівнева декорація - гігантська шафа! Буде побудована спеціальна багатофункціональна конструкція, заввишки в 4-поверховий будинок! Шафа, в якому живе багато «скелетів-одкровень» з життя людей, з ваших життів! Ми активно працюємо над концертними номерами, вперше це буде настільки масштабно, з розмахом!"

Балет з 15-річним ювілеєм своїми суперхітами привітають: Віра Брежнєва, Наталія Могилевська, Ірина Білик, Оля Полякова, FREEDOM JAZZ, ALEKSEEV, Злата Огнєвіч, KADNAY, Макс Барських, прем'єри Національної опери України - Катерина Кухар та Олександр Стоянов, а також віртуоз- оркестр KIEV TANGO PROJECT. Головною запрошеною зіркою стане незрівняна Лайма Вайкуле.

Популярні новини зараз

Чоловік "видоїв" гроші з сім'ї коханої і підкинув їй вночі кобру в ліжко: укус і довічне

Ольга Сумська не запросила сестру Наталію на день народження матері: "Розставити всі крапки"

Дайвери натрапили на гігантського морського хробака - майже як в "Дюні"

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Показати ще

Організатори концерту також розповіли, що гостей вечора чекає ще один приємний сюрприз! На сцені з'явиться special guest - артист, у якого мільйони шанувальників в Україні. Ім'я запрошеної зірки не розкривається, про те, хто саме став special guest, глядачі дізнаються тільки на концерті.

Також організатори запевнили, що грандіозний концерт FREEDOM BALLET за участю артистів обіцяє стати найгучнішою арт-подією осені!

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що зірка світової величини виступить на Х-Факторі.